Hizmetlerimiz

Seçme ve Yerleştirme


Firmanıza değer katacak iş gücünü bulmanıza yardımcı oluyoruz.

İşe alım süreçlerinizde size özel çözümler sunuyoruz. Beklentileriniz doğrultusunda kurum kültürünüze en uygun adayları belirliyoruz. Kurucusu olduğumuz CVyolla.com kariyer sitemize kayıtlı olan yüz binlerce güncel CV arasından size en uygun adayları en kısa sürede belirliyoruz. İşe alacağınız her adayı titizlikle araştırıyoruz. Deneyimli danışmanlarımızın yürüttüğü mülakatlar, testler ve referans kontrolleri sonucunda doğru iş gücünü istihdam etmenizi sağlıyoruz.
Seçme Yerleştirme Hizmeti


Süreç Nasıl İşliyor?

Hazırlık

Firmanızın ihtiyaçlarının anlaşılması, kurum kültürünüzün ve organizasyon yapınızın analiz edilmesi, iş tanımı ve istenen aday profilinin detaylandırılması.

Aday Havuzu Oluşturulması

Yüz binlerce CV içeren CVyolla.com veritabanı, Linkedin, ilan verme, üniversite kariyer merkezleri, meslek odaları ve mezun dernekleri ile işbirliği gibi yöntemler yardımıyla size uygun adayların belirlenmesi.

Mülakat ve Değerlendirme

CV'lerin incelenmesi, uygun CV'lerin seçilmesi ve görüşmeye davet edilmesi, ofislerimizde mülakatların gerçekleştirilmesi, firmanızın talebi doğrultusunda kişilik envanter testleri yapılması, yabancı dil gerektiren pozisyonlarda mülakatın İngilizce veya Rusça dillerinde yapılması sonucunda size en uygun adayların seçilmesi.

Uygun Adayların Firmanıza Sunulması

Görüşme sürecinin ve finale kalan aday CV'lerinin firmanıza raporlanması.

Adayların Firmanızla Görüştürülmesi

Size sunduğumuz adaylarla aranızdaki görüşmelerin organize edilmesi.

Referans Kontrolleri

Talebiniz doğrultusunda son aşamaya kalan adayların referansları ile görüşülerek tarafınıza raporlanması.

İş Teklifi Sunulması

İş teklifinizin adaya sunulması, final görüşmelerinin organize edilmesi, adayla aranızda uzlaşma sağlanması ve en son imzalı teklifinizin adaya sunulması.

Takip

İşe alınan adayla 2 aylık yasal deneme sürecinin sonunda görüşülerek memnuniyet analizinin yapılması, ilgili raporların firmanıza sunulması ve çalışan memnuniyetinin artırılması için firmanıza destek verilmesi.

Seçme Yerleştirme Alanları


Beyaz Yakalı Personel Yerleştirme

Üniversite kariyer merkezleri, mezun dernekleri, meslek odaları ve CVyolla.com aday havuzumuz sayesinde yüz binlerce güncel beyaz yakalı CV arasından size uygun adayları en kısa sürede belirliyoruz. Uygun adaylarla görüşmeleri yapıp, talebiniz doğrultusunda yabancı dil testleri ve kişilik envanter testleri de uyguluyoruz. Beklentilerinize ve kurum kültürünüze en uygun adayları seçip size detaylı raporluyoruz.

Orta ve Üst Düzey Yönetici Yerleştirme

Firmanızdaki üst düzey yönetici pozisyonlarının size en uygun adaylarla doldurulması için kurum kültürünüze uygun, deneyimi ve yönetim anlayışıyla firmanıza değer katabilecek adayların belirlenmesini sağlıyoruz. Arayış sürecini hem firmanız hem adaylar için gizli tutuyoruz. Uygun adaylarla iş görüşmeleri yaparak kadronuza katılmasını sağlıyoruz.

Mavi Yakalı Personel Yerleştirme

Mavi yakalı eleman ihtiyaçlarınızın karşılanması için meslek yüksek okulları, meslek liseleri ve meslek odalarıyla sürekli işbirliği içinde çalışıyoruz. Kaliteli mavi yakalı istihdamının firmanızın büyümesine önemli katkı yaptığının bilincindeyiz. Kimi zaman deneyimli mavi yakalı elemanlarını bulmanızı sağlarken kimi zaman talebiniz doğrultusunda İŞKUR, Ticaret Odası, üniversiteler gibi kurumlarla görüşüp mesleki eğitimler organize ederek ihtiyacınız olan mavi yakalı elemanların yetiştirilmesini sağlıyoruz.

Dönemsel Eleman Yerleştirme

Dönemsel iş gücü istihdamı ile kazanacağınız organizasyonel esneklik firmanıza önemli bir hareket kabiliyeti kazandırır. Aşağıdaki gibi durumlarda dönemsel iş gücü ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlıyoruz:

  Geçici süreyle işten ayrılan personelinizin yerinin doldurulması
 • Hastalık,
 • Yıllık izin,
 • Doğum izni,
 • Askerlik.

 • Firmanızın hızlı büyüdüğü zamanlarda ihtiyacın hızlı karşılanması
 • Büyük siparişler,
 • Deneme amaçlı açtığınız pozisyonlar,
 • Geçici işler (Fuarlar, kampanyalar vs.),
 • Yeni ürün lansmanı.

 • Mevsimlik iş gücü ihtiyacının karşılanması
 • Turizm sektöründe yaz ayları,
 • Reklam sektöründe yılbaşı gibi özel günler,
 • Yıl sonu envanter sayımı.

Stajyer Yerleştirme

Üniversitelerin kariyer merkezleri, meslek liseleri ve meslek yüksek okulları ile sürekli işbirliği içinde firmanızın stajyer ihtiyaçlarının karşılanmasına olanak sağlıyoruz. Bir yandan sanayi ve eğitim kurumları arasındaki işbirliğine katkı yaparken öbür yandan staj süresince tanıma ve deneme şansı bulduğunuz uygun adayların staj sonrası istihdam edilmesine olanak sağlıyoruz.

Toplu İşe Alım

Saha satış ekibi, banka personeli, çağrı merkezi personeli, sigorta danışmanları, ilaç mümessili, mağaza satış elemanı vb. gibi pozisyonlar için firmanıza toplu eleman alımını sağlıyoruz.

Kişilik ve Mesleki Envanter Testleri

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda uygun elemanın bulunması için adaylara Thomas kişilik envanter testi uygulanmaktadır. Adayın kişilik analizi yapılarak pozisyon için uygun olup olmadığı değerlendirilmektedir.

Eleman bulma sitesi CVyolla.com


TGM Human Resources olarak, CVyolla.com kariyer sitesinin kurucusu ve sahibiyiz. 2006'dan beri faaliyet gösteren CVyolla.com'da 58.000'i aşkın üye firma ve on binlerce güncel iş arayan aday vardır. Bu güncel ve zengin CV veritabanı, seçme ve yerleştirme hizmetlerinde büyük avantaj sağlamaktadır.

CVyolla.com ile Eleman Bul
İş ilanları, iş arama, eleman bulma ve kariyer sitesi - CVyolla.com

Eğitimler


İş arayan adaylar için "Etkili CV Hazırlama", "Başarılı Mülakat Teknikleri", "Kariyer Planlama" gibi konular üzerine eğitimler düzenliyoruz.

Eğitimlerimizden Fotoğraflar

Etkili CV Hazırlama Eğitimi / Hilton İstanbul
    

Mülakat Teknikleri Eğitimi / Sheraton Ankara
    

Etkili CV Hazırlama Eğitimi / Hilton Adana
    

Vestel’de Kariyer Söyleşisi / İzmir
    

Ekonomi Üniversitesi Prof. Dr. Ünal Ufuktepe Söyleşisi
    

Gazi Üniversitesi Etkili CV Hazırlama Eğitimi
    

İŞKUR Özel İstihdam Bürosu