Hakkımızda

TGM Human Resources, 2004 yılından beri İnsan Kaynakları danışmanlığı yapmaktadır.


Türkiye İş Kurumu 311 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren bir özel istihdam bürosudur. Firmalara Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı yapmaktadır. Beyaz yakalı, mavi yakalı, orta veya üst düzey yönetici, dönemsel eleman, stajyer veya toplu işe alım gibi konularda firmalara destek sağlamaktadır.

2004 yılından beri üniversite kariyer merkezleri, meslek odaları, ticaret odaları, sanayi odaları, mezun dernekleri, meslek yüksek okulları ve meslek liseleri ile kurduğu kuvvetli ilişkiler sayesinde Türkiye'de kaliteli istihdama yönelik olarak katkı yapmaktadır.
TGM Human Resources Hakkımızda

TGM Human Resources bir TGM Grup firmasıdır.


CVyolla.com kariyer sitesinin kurucusu ve sahibidir. CVyolla.com'da Türkiye genelinde on binlerce üye firma, yüz binlerce güncel CV vardır. Bu güncel CV veritabanı, Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı yaparken en büyük avantajlarından biridir.

Ayrıca, iş arayanlara ve işverenlere sunduğu çeşitli kariyer eğitimleri vardır. İş arayanlar için "Etkili CV Hazırlama ve Kapak Mektubu Yazımı", "Mülakat Teknikleri", "Kariyer Planlama" gibi eğitimler sunmaktadır. İşverenler için ise çeşitli mesleki eğitimler sunmaktadır.

TGM Group

Misyonumuz & Vizyonumuz


Misyonumuz

İş arayanları mutlu, başarılı ve kalıcı olabilecekleri bir işe yerleştirmek.

Vizyonumuz

Yenilikçi fikirlere yatırım yaparak Türkiye'de insan kaynakları alanına katkı sağlamak.

Kurum Kültürümüz

TGM kültürü, felsefesini üç temel ayak üzerine oturtmuştur: "Önce İnsan", "Sürekli Gelişim" ve "Müşteri Memnuniyeti".

Önce İnsan

Emeğe saygıyı kendine şiar edinmiş, kurumu çalışanlarının ileriye taşıyacağına inanan TGM Human Resources, öncelikli yatırımını insana yapmaktadır.

Sürekli Gelişim

TGM Human Resources, "Her zaman daha mükemmeli vardır", bilinciyle sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi hedeflemektedir. Sürekli Gelişim felsefesi; TGM Human Resources çalışanlarını her zaman yaratıcı, yenilikçi, mücadeleci ve uzun vadeli düşünmeye teşvik etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

TGM Human Resources, hizmet üretmektedir. Hizmetin kalite ölçütü, müşteri memnuniyetidir. TGM Human Resources müşteri memnuniyeti anlayışının temelinde kalite, güven ve müşteri odaklılık yatmaktadır.
İŞKUR Özel İstihdam Bürosu